KONST / Litografier / Färglitografi 14807499
nr 1480 7499
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 120/250. Färglitografi, bildmått: 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:11:57
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin